Переговори лідерів країн "нормандської четвірки" у Берліні будуть напруженими, а найкращим результатом стануть доручення щодо формування позицій сторін, передає Корупція.Інфо.

Таку думку висловив колишній член підгрупи з політичних питань тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України Роман Безсмертний в ефірі одного з українських телеканалів.

Дай Бог, щоб вони один одного витримали за столом. Це означає, що під час всіх процесів формуватиметься порядок денний, питання, які будуть виноситися на цю повістку. Рішення також будуть прийматися по ходу, тому, на мою думку, найкращим результатом були б якісь доручення, які були б надані для формування позицій. Це при тому, що ці четверо політичних керівників зможуть витерпіти один одного за столом – ситуація дуже погана,
– зазначив експерт.

При цьому він вважає, що не варто розраховувати на досягнення якихось домовленостей, адже зустріч буде зосереджена не тільки на ситуації в Донбасі, але і на Сирії.

"Доля "нормандського формату" пов'язана з тим, як закінчаться вибори, причому не тільки в країнах-учасницях, тому що цілком очевидно, що вибори у США точно також впливають на ситуацію… Тому потрібно чекати кращого, а готуватися до гіршого, бо не відомо, хто у Франції чи Німеччині прийде до влади, а це значить, що "нормандський формат" може продовжитися… а може і взагалі зникнути", – переконаний Безсмертний.