Головний санлікар заспокоїв, що це не пов'язано із пожежею на нафтобазі. 

Показники забруднення підвищені через спеку та велику кількість авто У центрі Києва фахівці санітарної служби зафіксували перевищення показників забруднення повітря. Про це заявив головний санітарний лікар столиці Олег Рубан.  

За його словами, у прилеглих до палаючої під Васильковом нафтобази "БРСМ-нафта" районах перевищення норм концентрації продуктів горіння не зафіксовано. Натомість у центрі столиці є певні відхилення від норми. Читайте також: Дим від пожежі під Васильковом вражає нервову систему та має наркотичну дію

"У нас є місцями перевищення допустимих концентрацій у центральній частині міста, але це пов'язано тільки з великою кількістю автомобілів вдень і спекою", – пояснив Рубан.

За його словами, запобігти підвищенню показників забруднення повітря на околицях вдалося завдяки проведенням необхідних організаційних заходів.

"У зв'язку з проведенням організаційних заходів київською владою – по поливанню вулиць вночі і заборони на в'їзд важкого автотранспорту, а також зміною напрямку вітру в південно-східному і південно-західному напрямку станом на вечір середи за всіма показниками перевищення граничної концентрації не зафіксовано", – резюмував головний санлікар.

Як повідомлялося раніше, під Ірпенем горять торф'яники, а район ДВРЗ затягнув їдкий сизий дим.

Джерело: Корупція.Інфо