Екстрасенс, астролог і провидець Назар Лебяк, який на початку 2013 року передбачив Євромайдан, побачив майбутнє України в 2018 році.

За словами Назара, війна на Сході України в 2018 не закінчиться.

"На сході держави затишшя чекати не слід – бої триватимуть. Будуть жертви і травми, як серед військовослужбовців, так і цивільного населення – але для них цей будуть лише поодинокі випадки", – запевнив астролог.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Особливих змін в новому році українці не помітять.

"Те, за що, в тому числі, вийшли люди на Майдан – реформування і зміни, так і не відбудеться – принаймні, в цьому році. Відчутних змін в цьому напрямку для мешканців не буде … Але це не стосується окремих міст , – зазначає Назар Лебяк. – На місцях чиновники все-таки постараються для людей ".

Лебяк передрік інфляцію і подальше підвищення курсу долара.

"В економічному плані, на жаль, не варто сподіватися на поліпшення. Гряде чергова хвиля інфляції, протягом року долар виросте ще на 2-3 гривні. Єдина сфера, представників якої буде супроводжувати успіх, хоч і невеликий, це IT-бізнес", – заявив він.

Що стосується дипломатії і втрати територій, – то в цій сфері майже змін не буде.

"Територіальних змін не буде. У всьому іншому – затишшя. Також серед друзів України з'явиться нова держава, яка надасть підтримку – з країн Західної Європи".

Окрім того, Відуни-мольфари з Карпат дали свій прогноз на майбутнє для українців в 2018-початку 2019 року

У більшості пророцтв астрологи і маги передрікали Україні не найпростіший рік, але мольфари дали українцям позитивний прогноз на майбутній рік.

Орест Стафійчук впевнений: в наступному році нам слід готуватися до тривалих переговорів з північними сусідами. Якщо дипломатичне вирішення проблем ігнорувати, то конфлікти на Сході продовжаться ще найближчі 5 років.

Економічний підйом спрогнозувала і мольфарка Магдалена, яка порадила зберігати нейтралітет в торгових і військових зв'язках, щоб не нашкодити цілісності держави.

Відунка бачить головний плюс в тому, що суспільство нарешті змусить політиків виконувати свої обіцянки, це і принесе довгоочікуваний мир і відносну стабільність.

Більш того, мольфарка вірить в повернення Україні незаконно відібраних територій, і в першу чергу – анексованого Росією Криму. Однак на остаточне відновлення знадобиться не менше 15 років.