У Дніпрі, в ніч на 3 серпня, близько 2:00 водій таксі приїхав на виклик до вагітної жінки, проте дорогою до пологового будинку у пасажирки почалися перейми. Чоловік не розгубився і допоміг новому життю.

"Колектив диспетчерської служби, а також лікарі перинатального центру на Космічній дякують водієві Роману за оперативність і своєчасне виконання замовлення, а також за сміливість і хоробрість. В результаті оперативних дій на світ з'явилася дівчинка вагою 3300 грам. Мама і дівчинка здорові", – повідомили в службі таксі, зазначивши, що Роман дуже скромний і не вважає свій вчинок героїчним.Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Нагадаємо, в понеділок, 30 липня, в Одесі на узбережжі Чорного моря жінка народила двійню. Допомогу породіллі надали перехожі і співробітники Муніципальної варти.

Раніше повідомлялося, що 38-річна пасажирка потягу Львів – Рівне народила прямо в дорозі. Перейми почалися передчасно. Доїхати до найближчої станції не встигли. Тому, приймати пологи довелося всім вагоном.