Глава міноборони Британії Бен Воллес поспішно скасував виступ перед комітетом з питань оборони Палати громад у вівторок уранці через термінову поїздку до Вашингтона.

Про це повідомили британські ЗМІ.

Заступник Воллеса Джеймс Хіппі сказав Sky News, що “мій бос Бен Воллес сьогодні вранці у Вашингтоні”. Він чітко не пояснив мету візиту, а говорив натяками, сказавши, що Воллес “вестиме такі розмови, які… насправді неймовірно, той факт, що ми живемо у той час, коли такі розмови необхідні”. 

Безпосередньо перед цим Хіппі сказав, що міноборони “добре справляється із безпекою нашої країни в період неймовірної глобальної нестабільності”.

Редакторка Sky News з питань безпеки та оборони Дебора Хейнс назвала візит “поспішно організованим”. Вона послалась на джерело у міноборони, зазначивши: “Міністр оборони перебуває у Вашингтоні, округ Колумбія, щоб обговорити спільні проблеми безпеки, включаючи Україну. Він відвідає свого колегу в Пентагоні та високопосадовців у Білому домі”.

Раніше Бен Воллес заявляв, що останні кроки президента РФ Владіміра Путіна де-факто є визнанням з його боку, що Росія почала програвати.

“Порушення президентом Путіним власних обіцянок не мобілізувати власне населення, як і протиправна анексія територій України – це визнання, що його вторгнення провалюється. Він, разом з міністром оборони, відправив десятки тисяч своїх громадян на смерть, погано оснащених і під поганим керівництвом. Ніякі погрози й пропаганда не можуть приховати того факту, що зараз Україна виграє у війні, міжнародна спільнота об’єднана, а Путін стає глобальним парією”, – заявив Бен Воллес.