Уранці 17 жовтня в Києві пролунали три вибухи – росіяни атакували дронами-камікадзе, атака все ще продовжується. Про це повідомляють мер столиці Віталій Кличко та голова ОП Андрій Єрмак

 Як зазначив Кличко, був вибух у Шевченківському районі – в середмісті столиці. Всі служби слідують на місце. Він додав, що ще один вибух також був в Шевченківському районі. Єрмак підтвердив, що місто росіяни атакували дронами-камікадзе.

«росіяни думають, що їм це допоможе, але такі дії схожі на агонію. Нам потрібно більше систем ППО і якомога швидше. В нас немає часу на повільні дії. Більше зброї для захисту неба і знищення ворога. Так і буде», – написав він.

За словами Кличка, в результаті атаки дронами в нежитловій будівлі в Шевченківському районі спалахнула пожежа. Наразі, ЗСУ продовжують працювати над ліквідацією дронів. У свою чергу, на півдні України також відбулась атака дронів-камікадзе «Shahed-136». І знову бездоганна робота нашої протиповітряної оборони, зокрема зенітних ракетних підрозділів повітряного командування “Південь” та підпорядкованих їм підрозділів Повітряних Сил ЗС України.

Протягом години  воїнами Повітряних Сил знищено 9 дронів-камікадзе «Shahed-136». Крім того, приємні новини і від ППО інших складових Сил оборони. По одному «шахеду» знищили підрозділи Національної гвардії та Сил територіальної оборони України.