У Росії сформувалося радикальне крило у так званій «партії війни», яка загрожує Кремлю поваленням. Її особами стали диверсант ФСБ Ігор Гіркін (Стрєлков), донецький колаборант Павло Губарєв, пропагандист Максим Калашніков та інші.

Ці персонажі оголосили офіційно про створення так званого «Клубу розсерджених патріотів», а також випустили свій маніфест.

Угруповання заявило про майбутню поразку РФ у війні проти України. Вони також погрожують захопити владу в країні, якщо Кремль піде на капітуляцію і в Росії почнуть відроджуватись демократичні сили.

“Ми розсерджені тим, що йдемо від поразки до поразки і нічого не змінюється. Ми створюємо “Клуб розсерджених патріотів”. Не побоюся цього сказати, але ми рухаємося до військової поразки. Якщо події підуть за гіршим сценарієм, ми повинні стати тим самим останнім. І якщо трапиться якийсь капітулянтський прозахідний переворот, то ми повинні будемо його перевернути, спираючись на всі “найздоровіші” сили в армії, силових структурах”, – заявили Стрєлков з товаришами у своєму маніфесті.

Мотиви цих персонажів цілком зрозумілі, оскільки вони брали найактивнішу участь у російській агресії проти України. У разі приходу до влади в РФ демократичних сил даним персонажам, без жодних сумнівів, доведеться постати перед правосуддям, чого вони сильно не хочуть.

Ситуацію прокоментував у Twitter відомий російський політолог Андрій Піонтковський. Він побачив у цій події ознаки майбутнього краху путінського режиму.

“Вони кидають виклик старому Кабаєву (Путіну), що засидівся на золотому унітазі. Те, що вони ще живі, означає, що вони мають підтримку в силових структурах. Працюйте, браття! Знищуйте один одного”, – написав Піонтковський.