Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Єпіфаній зустрівся з музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

Під час зустрічі вони обговорили роль культури в утвердженні моральних орієнтирів суспільства, повідомила прес-служба Київської митрополії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"В ході зустрічі йшлося про подальші кроки, як церкви, так і суспільства та держави в утвердженні незалежності, забезпеченні прав і свобод людини. Були обговорені шляхи досягнення миру в Україні. Вакарчук зазначив, що важливу роль в цьому процесі відіграє голос церкви. В свою чергу Митрополит Єпіфаній підкреслив унікальну роль української культури, музики і пісень, які повинні не тільки розважати, а й служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів ", – йдеться в повідомленні.

Крім того, Вакарчук привітав Предстоятеля ПЦУ з об'єднанням гілок українського православ'я в єдину помісну церкву, отриманням томосу і з його інтронізацією.

Митрополит Єпіфаній подякував Вакарчуку за візит. Сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки.‡агрузка...