1458322637-8729

Українська Православна Церква закликає не допустити проведення у Львові так званого «Фестивалю рівності» 19-20 березня, в рамках якого запланований ЛГБТ-квест, спрямований на пропагування содомського гріха. Про це заявив єпископ Львівський і Галицький Філарет (Кучеров), повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на прес-службу Львівської єпархії УПЦ.

«Церква засуджує содомські гріхи. Ми не можемо і не будемо мовчати, коли пропагується гріх, який розтліває людську душу і тіло. Господь прийшов, щоб спасти грішників, але Він не давав нам права шукати компроміси з гріхом», – зазначив єпископ.  

Він підкреслив, що така пропаганда гріха ображає переконання і цінності віруючих.

Також єпископ Філарет нагадав людям, які влаштовують подібні «фестивалі» тоді, коли українські родини втрачають своїх рідних на війні, що час Великого посту «даний Богом для нашого аскетичного обмеження, виправлення і примирення, а не для гулянь і демонстрації гріха».

«В той час, коли на Сході тривають бойові дії, у нас, на мирній території, продовжується розповсюдження гріха», – констатував владика.

Архієрей застеріг, що «демонстрація гордості за гріховний спосіб життя – відвертий прояв ворожнечі проти Господа».

«Ми всі говоримо про мир в Україні, але чи робимо ми щось для його досягнення? Святе Письмо чітко вказує, як усі ми можемо виблагати в Господа Його ласку до нас і тим самим наблизити мирні часи», – зазначив владика.

Він нагадав описану в Старому Заповіті історію з урятуванням міста Ніневії, яке уникло кари за гріхи завдяки покаянню всіх його мешканців.  

Єпископ Філарет закликав львівську владу «зробити усе можливе, аби не допустити проведення жодних заходів, які призводять до пропагування будь-якого гріха – і не лише сьогодні, у час посту, а й у подальшому».

Єпископ Львівський і Галицький Філарет не благословив вірним Української Православної Церкви брати участь у жодних акціях протесту під час Великого посту.