Прокуратура Одеської області вже більше року розслідує справу про шахрайство з боку керівництва ТОВ «Промтоварний ринок».

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ, передає Корупція Інфо

Згідно з фабулою кримінального провадження №42015160000001751, мова йде про збір коштів у підприємців для проведення будівництва і реконструкції торговельних павільйонів та надання послуг.

За версією слідства, з 2012 року керівництво ринку «7-й кілометр» через підставні фірми ПП «Оделеон» і ТОВ «Такому Глорія Південь» проводило будівництво і реконструкцію торгових місць, збираючи підприємців від 20 до 250 тис. доларів. Ці суми не враховувалися офіційно. Дані про збори фіксувалися в «чорної бухгалтерії».

Під час перевірки фінансової діяльності ринку, слідчі звернули увагу на компанію «Безпека бізнесу», яка фактично займається наданням юридичних послуг та охороною «7-го кілометра», хоча її основний вид діяльності – будівництво.

Дану фірму викрили у фіктивних операціях з вугіллям. Зокрема, частина вантажу компанія реалізувала на експорт сінгапурської «Industry east Europe investments pte.» LTDS Company. При цьому вугілля на митниці не оформляли. Розслідування даних корупційних схем поки триває.

За даними ЗМІ, в період президентства Віктора Януковича контроль над ринком отримав Юрій Іванющенко. Представником переговорної групи був Іван Абрамов. Чверть частки ринку переписали на офшорну компанію Parrox, що належить синові Юрія Іванющенка, Арсену.