Російські військові розтягують підбиту на фронті техніку на деталі. У результаті пошкоджені танки, бронетранспортери та бойові машини піхоти, які везуть в Росію для ремонту, після такої “подорожі” доїжджають абсолютним металобрухтом.

Після такого “хазяйнування” окупантів їхня техніка взагалі не підлягає ремонту. Про це розповідає Головне управління розвідки Міноборони України. При цьому вкрадені запчастини від військової техніки загарбники обмінюють на алкоголь.

“Доблесні” російські воїни знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь”, – зазначають у розвідці.

Через величезні масштаби розкрадань і те, що підрозділи російських військ уже перебувають на критичному рівні через недостатнє оснащення технікою, командувач військами південного військового округу РФ наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки. Також окупанти уже схаменулися і збираються подвоїти охорону ешелонів, які везуть пошкоджену техніку до ремонтних підрозділів, щоб її важче було розкрадати по дорозі.

Нагадаємо раніше, Українські воїни з бригади “Холодний Яр” ліквідували під Ізюмом чотирьох окупантів з елітної російської Кантемирівської танкової дивізії.

Про це повідомив український волонтер Роман Донік, оприлюднивши фото документів загиблих російських військових. Згідно з документами, усім чотирьом було по 19-21 років.

“Концерти Кобзона мають великий попит серед російських окупантів. Холодноярці під Ізюмом успішно обілєчують. Зараз квитки отримали окупанти з кантеміроської танкової дивізії. 2003 рік народження. Такий молодий, а вже Кобзона з Жиріновським бачив. Іншим є до чого “стрємітся”, – написав волонтер.