Головні новини України
Подобається

“Це чистісінька правда …”: Онищенко опублікував компромат на НАБУ. Що пропонували детективи бюро скандальному політику

12/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Це чистісінька правда …”: Онищенко опублікував компромат на НАБУ. Що пропонували детективи бюро скандальному політику

Скандальний політик Олександр Онищенко, який вже опублікував кілька провокаційних аудіозаписів щодо Петра Порошенка, на цей раз взявся за НАБУ, передає Корупція.Інфо

Виявилося, що співробітники антикорупційного бюро пропонували втікачу народному депутату укласти угоду зі слідством. Відео переговорів нардеп віддав одному з популярних українських телеканалів, який і розповсюдив його. Далі наведемо повний діалог переговорів:

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

  • "Детектив НАБУ: – Давайте зустрінемося десь в посольстві України – за кордоном. Там вас точно ніхто не чіпатиме. Тому що Генеральна прокуратура не має юрисдикції за кордоном.
  • Онищенко: – Добре, ви ж можете підготувати угоду, щоб дати там юристам? І тоді будемо говорити про угоду.
  • Детектив НАБУ: – Тобто ви готові відшкодувати 700 млн гривень і відмовитися від своєї ролі на підприємстві, на якому всього 150 млн доларів.
  • Онищенко: – Так.
  • Детектив НАБУ: – Якщо так, тоді ми почнемо займатися цим питанням. Ви готові дати свідчення у цій справі, перебуваючи в Британії?
  • Онищенко: – Чи готовий. Детектив НАБУ: – Ми домовимося і зустрінемося в полосольстве України і там вас допитаємо, вас це влаштує?
  • Онищенко: – Так "

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, політик додав, що відповідно до кримінальним кодексом України, угода про визнання провини, може полягати або з ініціативи прокурора, або за ініціативою підозрюваного. Так, що співробітники НАБУ прекрасно розуміючи свій вчинок, просто наплювали на закони.

"Отже, ні детективи НАБУ, ні тим більше керівник, не можуть ні ініціювати, ні взагалі вести які б то не було переговори щодо якої б то не було угоди. А те, що саме НАБУ її ініціювала і вело по ній переговори – це чистісінька правда. Якщо хто не вірить – задайте питання адвокату Іщенко, все відбувалося в його присутності ".

У самому ж НАБУ заявляють, що ніяких переговорів не вели, а тим більше угод не пропонували.