Генеральна прокуратура звернулася до Верховної Ради з проханням зняти з Надії Савченко депутатську недоторканність, передає Корупція.Інфо

Така дія необхідна, для того, щоб у правоохоронних органів була можливість затримати Савченко. На своїй сторінці в фейсбук нардеп Антон Геращенко опублікував звернення генпрокуратури до депутатів. Виявилося, що для нардепів підготували цілих 40 сторінок, в яких описуються причини, через які Надію повинні позбавити недоторканності.

Популярне: "Усі громадяни, які отримали з-за кордону…": Що фіскальна служба вимагатиме від українців

Сам Геращенко заявив, що ознайомившись з документом, для себе вирішив, що на засіданні Верховної Ради, яке пройде вже в четвер проголосує за зняття недоторканності для нардепки, але при цьому заявляє, що арешт їй не потрібен. За його словами Савченко в першу чергу повинна пройти огляд у психолога.

За підсумком вивчення документів прийняв рішення голосувати за зняття з неї депутатської недоторканності і не голосувати за її затримання і арешт. Це моя особиста позиція. Поясню чому: По-перше, не хочу створювати для неї образ жертви. Для мене вона не жертва, а правопорушник. А по-друге, вважаю правильним, щоб Генеральний прокурор Юрій Луценко, замість подання на арешт Надії Савченко, подав документи на згоду Верховної Ради на її примусове обстеження в псих лікарні.