maxresdefault (1)

Продовжується атака на інтернет-ресурси полку “Азов” у Facebook. Станом на 16:00 8 липня заблоковано шість сторінок пов’язаних з діяльністю “Азов”, передає Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу полку.
За інформацією прес-служби, окрім офіційної сторінки полку також заблоковані: Добровольчий батальйон “АЗОВ”, Цивільний корпус “АЗОВ” м.Київ, Цивільний Корпус “АЗОВ” м.Запоріжжя, Цивільний Корпус “АЗОВ” м.Нововолинськ.

“Схоже використовується схема цілеспрямованого масового вкидання скарг з метою дискредитації контенту ресурсів і, як результат, блокування сторінок. Технологія вже відома і використовується російськими „тролями“ проти українських користувачів Facebook”, — повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, що 7 липня офіційну сторінку полку “Азов” у Facebook було спочатку заблоковано, а потім видалено адміністрацією цієї соцмережі.
Офіційна сторінка у Facebook “Батальйон спеціального призначення “Азов” нараховує понад 50 тисяч підписників.
Прес-служба полку “Азов” наголошує, що завжди дотримувалася і надалі дотримуватиметься правил використання та розповсюдження інформації, задекларованих Facebook.