Над підготуванням до президентських виборів лідера парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка працюють українські політтехнологи із Центру політичних рішень та американські фахівці з компанії ClearPath Strategies, передає Корупція.Інфо

Лідера парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка готує до президентських виборів кілька команд політтехнологів. Про це 2 липня повідомила "Українська правда" із посиланням на джерела. Фахівців добирав екс-глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, пише видання. 

За даними "Української правди", з Бойком працюють українські політтехнологи із Центру політичних рішень та американські фахівці з компанії ClearPath Strategies.

"Американці мають класний досвід, вони постійно пропонують інновації, але у них немає розуміння українських реалій. Тому ми взяли ще й наших політтехнологів, які приземляють їх, і виходить дуже красиво", – сказало виданню джерело в Опозиційному блоці. 

Політтехнологи Девід Блюстоун, Джон Гарретт і Кейт Маккартні, які працюють із Бойком, регулярно прилітають до Києва. Видання пише, що в роботі над підготуванням Бойка американці відповідають за стратегію кампанії та взаємодію з електоратом, а українські технологи курирують імідж клієнта, розробляють меседжі та слогани. 

"Це можна порівняти з ракетою [американського бізнесмена, засновника компанії SpaceX] Ілона Маска. Американці кажуть: "Ось вам ракета". Наші їм кажуть: "Хлопці, у нас тут лише "Жигулі" їздять, давайте щось скомпонуємо". Так вони і схрещують ракети з "Жигулями ", – сказав виданню співрозмовник у штабі Бойка. 

Популярне: "В урядовій ложі": Януковича засікли на футбольному матчі, тільки гляньте в чиїй компанії

Президентські вибори в Україні відбудуться у 2019 році. 

Згідно з даними дослідження групи "Рейтинг", проведеного у червні, Бойка підтримує 10,5% респондентів, які мають намір брати участь у виборах і визначилися із кандидатом, він посідає третє місце.