Слідство у справі голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука триває, тож перспектива притягнення його до відповідальності існує. Про це очільниця ОГП Ірина Венедіктова заявиа у ефірі передачі «Право на владу».

Генпрокурорка Ірина Венедіктова, відповідаючи на питання про можливе притягнення голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука до відповідальності, заявила, що бачить для цього процесу перспективу.

«Чи працюють правоохоронні органи (над справою Медведчука – ред.)? Так, працюють. Слідство триває, і воно йде злагоджено і системно», – поінформувала Венедіктова.

Також Ірина Венедіктова заявила, що вона вже підписала п’ять підозр народним депутатам.

Генпрокурор запевнила, що інститут зняття недоторканності в Україні працює на належному рівні. Вона нагадала, що була головою комітету, коли знімали недоторканність.

“Я прекрасно розумію і пам’ятаю, як це було. Зараз вже я підписала п’ять підозр народним депутатам. Чи працює інститут зняття недоторканності? Так, працює. У нас одна справа проти народного депутата в суді, два депутати – на 290-х, інші – ми чекаємо досудового розслідування”, – розповіла вона.

Венедіктова уточнила, що перша підозра, яку вона підписала, була підозра народному депутату від ОПЗЖ Іллі Киві.

“Другий “герой” – Петро Порошенко. Потім був народний депутат (Олександр) Юрченко, після цього був кнопкодав. І останньою була людина, яка не заплатила приблизно 70 млн гривень податку за те, що продавала квартири не як ПП, а просто, як фізична особа”, – заявила генпрокурор.