Адвокат Марк Фейгін назвав адвоката Іллю Новікова "кремлівським пройдисвітом"

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо

"Отже, я не хотів коментувати слова артиста на прізвище Новіков. Але, мабуть, доведеться. Микола Полозов у суботу розкаже в Києві про цього кремлівського пройдисвіта. Змушений застерегти українців від того, щоб мати справу з так званим адвокатом Новіковим. Він відправить вас у колонію, як Чирнія, Виговського і Карпюка!" – написав він.

Нагадаємо, раніше Ілля Новіков заявив, що хоче поставити крапку в конфлікті з Марком Фейгіним і Миколою Полозовим. За його словами, зробити це можна тільки шляхом знищення репутації – своєї або репутації Фейгіна та Полозова.

Відзначимо, вперше протиріччя серед адвокатів, які разом захищали Надію Савченко, розкрилися відразу після повернення українки додому, в кінці травня. Вони стосувалися "закону Савченко". Фейгін звинуватив Новікова в лобіюванні цієї спірної ініціативи і заявив, що проти законотворчої діяльності у в'язниці.

Заморожений конфлікт перейшов в активну стадію буквально цього тижня. Полозов опублікував у Facebook докладну розповідь про розрив відносин з Новіковим під назвою "Слуга двох панів". У ній він стверджує, що Новіков буквально напросився захищати Савченко до їх з Фейгіним команди і пообіцяв неухильно виконувати доручення останнього.

"Такого базіку, як Новіков, зустрічати мені ще не доводилося, а побачив я всяке за свою довгу адвокатську практику. На ТБ його навчили привласнювати чужі заслуги, нескінченно вихвалятися і приховувати за уявною активністю лінь та безвідповідальність", – написав Полозов.

Розповісти свою версію подій Новіков вирішив не тільки в соцмережі, але й особисто журналістам, для чого приїхав у Київ. Якщо коротко – все спростував, заявивши, що "Полозов бреше в усьому".