ко

Арешт лідера партії «УКРОП» Геннадія Корбана викликав чималий резонанс як в українському суспільстві, так і з боку представників країн Заходу. Соратник Корбана народний депутат Борис Філатов хоче отримати щиру відповідь президента про те, чи «задоволений він тим, що затіяв з Корбаном?».

Про це народний депутат пише у соцмережі, передає Корупція Інфо

«Тим, що вся країна спостерігає огидне шоу. Що «еліти» тихо плюються. Що «правоохоронна» система показала не тільки звіриний оскал, але і повне безсилля і тупість. Що в медійному полі абсолютний програш. Що західні дипломати починають задавати питання. Що волонтери матюкаються. Що герою Війни Титановому Джексону дали по залізній голові стусанів. Що Корбана з темної комори витягли на світ Божий і зробили символом політрепресій», – пише Філатов.

У свою чергу український боєць Герой АТО Євген Джексон Тєрєхов, якого в залі суду прокурор вдарив по голові, де стоїть після операції титанова пластина, зазначив, що «коли закінчуються аргументи в хід йдуть кулаки».

«Вдарили ззаду по голові. Хто саме – не бачив. Свідки кажуть, що прокурор. Я думаю, коментарі не потрібні. Чоловіки зі спини не б'ють. Видно сміливості не вистачило дивитися мені в очі. Зі мною все в порядку. Першу медичну допомогу отримав. Дивує інше. У суді б'ють по голові. Зі спини. Прокурор. Це все, що можна сказати про те, що відбувається в країні. Яскрава ілюстрація», – підкреслює Тєрєхов.