q

Керівництво України розглядає на посаду прем'єр-міністра країни голову Верховної Ради Володимира Гройсмана.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на  Financial Times.

Таким чином, за інформацією британського видання, на посаду глави уряду розглядаються дві кандидатури. Раніше стало відомо, що ймовірною заміною Арсенія Яценюка може стати міністр фінансів Наталія Яресько.

Повідомляється, що глава Мінфіну отримала пропозицію очолити Кабмін ще 10 днів тому. Більш того, була інформація, що Яресько навіть почала формувати технократичну команду, отримав попереднє схвалення з боку БПП і Народного фронту. Проте, в кінці тижня переговори зайшли в глухий кут.

На даний момент, влади розглядають кандидатуру Володимир Гройсмана.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що в разі відставки Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра може отримати міністр фінансів Наталія Яресько, яка попередньо погодилася на такий крок. Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявляв, що якщо робота Кабміну не влаштовує Петра Порошенка, необхідно сформувати новий уряд.

16 лютого український парламент не проголосував за відставку уряду, очолюваного Арсенієм Яценюком. «За» проголосувало лише 194 народних депутата при необхідних 226. При цьому Верховна Рада визнала роботу Кабміну в 2015 році незадовільною. Депутати Верховної Ради проголосували за визнання роботи Кабінету міністрів в 2015 році незадовільною. «За» проголосувало 247 народних депутатів.