Юрій Анатолійович Бойко досить неоднозначна постать української політики. Цього статного чоловіка за п'ять років при владі запам'ятали, як досить серйозного гравця, передає Корупція.Інфо.

Неодноразово у нардепа виникали конфлікти з його недоброзичливцями. Вони звинувачували Бойка у створенні незаконних схем постачання газу в Україну, проте доказів так і не знайшли.

Юрій Бойко досить терплячий, завжди дочекається свого часу і ніколи не дозволяє собі зайвого. Так і на запитання журналістів про спонсорів Опоблоку і те, що це фіктивні компанії Бойко сказав, що нічого не знає. Та і більше, здивувався і майстерно зник з об'єктивів телекамер. Журналісти "Грошей" вирішили з'ясувати, хто ж спонсорує Бойка і його однопартійців.

Новим спонсором виявилася так звана фірма під назвою "Полі-буд-сервіс", а її власниця жінка з Обухова. Саме ця компанія перерахувала на рахунок Опоблоку мільйон гривень. Та цікаво те, що у будівлі де юридично зареєстрована фірма про неї нічого не чули.

А відвідавши власницю "Полі-буд-сервісу", застали звичайний багатоповерховий будинок. Ніякого шику і натяку на те, що тут живе людина, котра може пожертвувати таку суму. Насправді, сумну історію жінки "донора" розповіла її мама. Ситуація класична, опинившись у скрутному становищі вона просто продала свої паспортні дані за мізерні кошти.

"Їй платили 200-300 гривень. Вона приїхала, якісь там гроші проводили – від 200 400 гривень. Але я нічого не знала."

За словами жінки, її дочка підписувала ще якісь документи, але після перевірки податкової приєдналися і правоохоронні органи.  Про пожертву такої суми грошей сім'я жінки нічого не знає.

"Вона живе зі мною. Живе на мому утриманні. Я працюю. Вона зараз підпрацьовує, але то не офіційно і ніяких грошей у неї нема, абсолютно нема" – розказала жінка.

Лідер партії Юрій Бойко вдає, що вперше чує про своїх головних, так би мовити корпоративних спонсорів. Не дивуються лише у НАЗК, тут стабільність: у минулому році проблем не бачили, не бачать і в цьому.