photo_23069_650x410

Працівники податкової міліції міста Києва викрили міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 1 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України, передає Корупція.Інфо.

"Встановлено, що зловмисники, які діяли на території Київської, Дніпропетровської, Закарпатської областей та в місті Києві надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з переведення безготівкових коштів у готівку та формування незаконного податкового кредиту з ПДВ", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що до реалізації незаконних схем залучались як підприємства-імпортери високоліквідної продукції, так і виконавці, і замовники підрядних робіт.

"Протягом 2015 року зловмисники надали незаконні послуги з мінімізації податкових зобов'язань та сприяли ухиленню від сплати податків понад 200 платникам податків, у тому числі підприємствам-переможцям державних закупівель. Загальний обсяг проконвертованих коштів перевищує мільярд гривень, втрати бюджету становлять понад 200 мільйонів гривень", – розповіли у фіскальній службі.