У Національній академії сухопутних військ відбулися святкові заходи з нагоди Дня курсанта. Під час урочистостей курсанти організували флешмоб з метою підтримати українських військовослужбовців, які захищають незалежність держави на Донбасі, передає Корупція.Інфо

Десятки курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, розташованої у Львові, перебудувалися, виклавши на плацу гасло "Разом – сильніші!", Передає прес-центр Міністерства оборони України.

Популярне: Вже з 1 липня вступають в дію правила округлення суми в чеку. Що це означає

Крім цього, вони в супроводі військового оркестру Академії виконали відому пісню "Дорога на Схід".

Видовищні знімки з повітря розмістили на сайті Міноборони.

"Флешмоб курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в підтримку воїнів на сході України", – відзначили в підписі до фото

Відзначимо, самі урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора. При побудові голова ради сержантів Академії, учасник АТО, кавалер ордена «За мужність» III ступеня старший сержант Вадим Швед, звертаючись до своїх колег-курсантів, зазначив, що сучасному українському війську потрібні нові традиції.

«Це свято досить молоде, в Академії його почали святкувати лише в минулому році. І ми намагалися максимально залучити кожного курсанта, щоб кожен з них вніс щось своє до святкування », – розповів старший сержант Вадим Швед.