новый коллаж

Верховна Рада підтримала кандидатуру Ігоря Білоуса на посаду голови Фонду держмайна та Юрія Терентьєва – голови Антимонопольного комітету.

 "За" постанову про призначення Терентьєва проголосували – 266 нардепів, Білоуса – 258.

Нагадаємо, що Кабмін запропонував Раді призначити головою Фонду держмайна колишнього голову Державної фіскальної служби Ігоря Білоуса, а Антимонопольного комітету – Юрія Терентьєва.

У декларації Юрія Терентьєва зазначено що за 2014 рік він заробив 1 мільйон 200 тисяч гривень. Це зарплата на посаді заступника гендиректора з правових питань ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Він має у власності квартиру у Києві площею 155 квадратних метрів, а також Jaguar FX вартістю 450 тисяч гривень. На рахунках у банку у Терентьєва 4 мільйони гривень.

Раніше Терентьєв працював в ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" на посаді заступника генерального юрисконсульта підприємства. До цього протягом 10 років – у міжнародній торговій компанії групи МЕТРО – ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

У 1997-2000 рр. керував правовим забезпеченням діяльності американської фармацевтичної компанії "Брістол-Майерс Сквібб України", а в 2000-2002 рр. працював радником з правових питань в міжнародній тютюновій компанії ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна".

У голови Фонду дежмайна Ігоря Білоуса за минулий рік – 2 мільйони 160 тисяч гривень. Із них зарплата – 157 тисяч. Решта – дивіденди, дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна.

У нього є земельна ділянка у Київській області, будинок у Івано-Франківській області, а також гараж у Києві. У власності Білоуса чотири автомобілі – Audi, Mercedes, Ford та Nissan, а також мотоцикл. На рахунках у банку – 3 мільйони гривень.

Білоус очолював Державну фіскальну службу з моменту її створення в червні 2014 до 24 лютого 2015 року. Раніше нетривалий час очолював Державну податкову службу.

 

Джерело: Корупція.Інфо