Wx600_128271

Одну мить вирішує все. У п'ятницю, 30 жовтня, це була "прощальна" фотосесія в готелі – досить поширена практика для курортних місць.

В суботу 31-го на ці фотографії було вже дуже складно дивитися. Приваблива жінка, поруч двоє чарівних дівчаток– всі в квітчастих сарафанах – посміхаються нам з фото. Цих людей більше немає в живих. Вони розбилися в авіакатастрофі над Синайським півостровом 31 жовтня. Літак компанії "Когалимавіа" прямував з Шарм-ель-Шейха в Петербург.

Кадри виклав у соціальній мережі "Фейсбук" єгиптянин, зареєстрований як Антоніо Шарм. Він працює фотографом в одному з готелів. Антоніо написав історію арабською, а потім перевів його на російську за допомогою онлайн-перекладача. Ми дещо підкорегували цитати. Я розповім вам історію про одну з жертв російського літака. 30 жовтня близько 8 вечора до мене прийшла російська жінка з двома племінницями. Вона попросила мене зробити фотографії для них. Я сказав їй, що вже темно, ви повинні прийти завтра, щоб зробити гарні фотографії на сонці. Вона сказала, ми повернемося додому завтра рано вранці, і ви повинні зробити фотографії зараз. І я зробив фотографії для них, – пише Антоніо Шарм.

За його словами, жінка була з ним дуже добра. Вона попросила його берегти себе і висловила надію, що коли-небудь вони побачаться знову.

– Коли я побачив їх фото серед жертв, я скрикнув. Мені було дуже сумно. Я не міг працювати, був в шоці, – зізнається Антоніо.

Тепер він шукає сім'ю своїх клієнтів, щоб переслати їм ці фото. Адже ті знімки, що він віддав жінці, можуть назавжди зникнути в пісках Синайській пустелі.

СОЦСЕТИ‡агрузка...