Про це лідерка політсили Юлія Тимошенко заявила з трибуни українського парламенту.

Фракція буде цього добиватися під час завтрашнього засідання.

Тимошенко висловила жаль, що слідчу комісію не вдалося створити сьогодні.

Факти, оприлюднені журналістами, вона назвала жахливими й антидержавними.

Раніше команда журналістських розслідувань Bihus.Info (програма "Наші гроші") оприлюднила фільм, в якому стверджується, що І.Гладковський, син першого заступника секретаря РНБО О.Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-"прокладки" поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в два-чотири рази цінами. У відповідь син Гладковського заявив, що вимагатиме спростування інформації про причетність до корупції в оборонному секторі: "Звинувачення є безпідставними, а "листування" – фейковим".Гладковський попросив припинити свої повноваження першого заступника секретаря РНБО на період розслідування матеріалу про закупівлі в армії.

Порошенко підтримав тимчасове відсторонення від посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олега Гладковського. Також він зажадав від правоохоронців проведення термінової перевірки інформації, викладеної в розслідувальній програмі "Наші гроші".

Юлія Тимошенко, в свою чергу, в зв'язку з оприлюдненими даними звинуватила Порошенка в державній зраді: "Ми починаємо процедуру імпічменту президента".