У ніч на 5 жовтня в тимчасово окупованому Херсоні прогримів вибух у будівлі готелю “Нінель”, в якому базувалися співробітники російського ФСБ. Готель пов’язують з колаборантом-гауляйтером Володимиром Сальдом.

За даними місцевих жителів, з будівлі на вулиці Бєлінського виносили трупи окупантів. Про це повідомив журналіст з Херсона Костянтин Риженко.

“Нінель. Винесли щонайменше 7 трупів. Це те, що зафіксували спостерігачі. Там проживали ФСБівці, а сам заклад мав особливу відзнаку від Сальдо, і він мав свою частку. Коротше, гостішка вогонь, всім руським рекомендую”, – написав Риженко.

До слова, українські партизани підірвали співробітників ФСБ РФ у готелі Цитадель у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області. У цей час російські силовики розважалися з жінками легкої поведінки. Деякі з окупантів рятувалися втечею буквально в “підштанцях”, адже у місті прогриміли два вибухи.

“У момент першого вибуху (22:06) біля готелю Цитадель було припарковано 5-6 машин працівників ФСБ. Окупанти в паніці, кажуть, деякі в “підштанцях” почали вибігати з будівлі та попрямували на південний виїзд з міста”, – йдеться у повідомленні.

“Через деякий час біля того ж лігва розпусти прогримів другий вибух (22:27). Кількість жертв поки уточнюється”, – пише видання.

За даними журналістів “публічний дім” для ФСБшників організував колишній поліцейський Георгій “Жорик” Арутюнян. Раніше він працював співробітником департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Запорізької області.

“Нині той, хто отримував космічну зарплату від України, приймає російських окупантів у себе, поставляючи їм місцевих фрілавщиць. Співвласником цієї “блатхати” є ще один поліцейський Денис Андрєєв”, – пише РІА Мелітополь.