Кордон

Ділянки металевої огорожі стали з'являтися в прикордонній смузі між Росією і Україною. Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Lenta.ru

Замовником будівництва є Управління ФСБ Росії в Ростовській області. 

«Виконання робіт із будівництву огороджувального паркану зі зварних забірних секцій з V-подібними наконечниками, спіральний бар'єр безпеки з АКС (армованої колючої стрічки) з матеріалів підрядника», — зазначається у повідомленні.

Вартість огороджувальних споруд — майже 10 мільйонів рублів.  До кінця року має з'явитися більше трьох кілометрів споруд.

раніше повідомлялося про те, що  Україна реалізує на кордоні з Росією проект «Європейський вал». Спочатку проект називався «Стіна». Загальний обсяг коштів, передбачений на реалізацію якого, – 4 млрд грн.

До кінця року на будівництво «Європейського валу» у державному бюджеті передбачено 300 млн грн. За рахунок цих коштів до 1 вересня заплановано облаштування протитанкових споруд – 385,7 км, огорож – 90 км, 7 опорних пунктів контрольно-слідової смуги, 214 км контрольно-слідової смуги і рокадной дороги – 214,5 км