Фігурант справи про «рюкзаки Авакова» Володимир Плигачов раніше уклав мільйонні угоди з Національною поліцією України

Так, в квітні 2016 го року ФОП «Володимир Плигачов» уклав відразу три угоди з Національною поліцією України, згідно з якими повинен був поставити правоохоронцям «кашкети типу А» на суму в 2,2 мільйона гривень, передає Корупція.Інфо

Уточнимо, що крім рюкзаків і кашкетів МВС Плигачов більше ніяких тендерів не вигравав.

Звернемо увагу, що він проходить у справі «рюкзаків Авакова» як підприємець, який в лютому 2015 року прийняв участь в переговорній процедурі МВС щодо закупівлі тисячі рюкзаків для бійців АТО.

«На допиті офіційний представник Плигачова не зміг пояснити, яким саме способом ФОП отримав офіційне запрошення до участі в переговорній процедурі від МВС. На думку детективів, така дивна ситуація свідчить про змову між Плигачовим і чиновниками міністерства », – зазначили правоохоронці.

Як відомо, обшуки тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року. 

У лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ "Дніпровенд" на 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 мільйона грн та ФОП Плигачов на 1 тис. рюкзаків вартістю 2,1 млн грн.

У червні 2015 року вийшло журналістське розслідування про те, що рюкзаки придбано через підприємства, підконтрольні Арсену Авакову.

Кримінальне провадження по "рюкзаках Авакова" відкрито Генпрокуратурою в липні 2015 року, тодішній генпрокурор Шокін передав його за підслідністю військовій прокуратурі, а від квітня 2016 ГПУ передала справу Національному антикорупційному бюро.

У лютому 2017 року у НАБУ повідомили, що ця справа перебуває на завершальній стадії розслідування.

 

 

 

Популярне: “Ненавиджу…”: стало відомо, про що написала 14-річна львів’янка перед самогубством