В інтернеті оприлюднили свіже фото Керченського моста, який з’єднує окупований Російською Федерацією Крим з Краснодарським краєм РФ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост на сторінці “RoksolanaToday&Крим” в Twitter.

“З першого травня фури і вантажівки по мосту їздити не будуть. У зв’язку з величезною його завантаженістю. А чим? Танки відвозити з Криму пора або що? На фото – традиційна величезна завантаженість”, – йдеться у підписі.

“Бояться, що розвалиться”, “Сипатися почав”, “Ну, так не скажуть же – не можна по мосту, а то він розвалиться …”, “Потрібно хресний хід провести і подорожник прикладати. Авось не впаде”, “Щось не довіряють до кінця мосту. Мабуть, є сумніви”, – пишуть в інтернеті.

Останні новини щодо Кримського моста посіяли серед водіїв паніку – перелякані автомобілісти переконані, що переправу можуть закрити.

В Асоціацію вантажних перевізників та експедиторів Криму надходять численні звернення стривожених громадян. За їхніми словами, під час поїздки через на переправу вони бачили попередження про швидке припинення руху мостом.

За словами голови асоціації Анатолія Цуркіна, до них надходять скарги від водіїв великих вантажівок. Вони бояться, що їм знову заборонять їздити Кримськом  мостом, як це було відразу після його відкриття. Цуркін зізнався, що в організації спочатку не надали повідомленням великого значення, тому що їх були одиниці. Але останнім часом паніка швидко охопила багатьох.

Йдеться про заборону руху для вантажівок масою понад 12 т, що виконують комерційні рейси. За словами скаржників, рух нібито буде закрито на весь літній сезон вже з 1 травня.

Нагадаємо, 15 травня 2018 року Росія відкрила та запустила рух авто по 19-кілометровому мості через Керченську протоку, який незаконно збудувала. Він з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край Росії) з Керченським півостровом (окупований Крим). 

Однак з мостом часто виникають проблеми, до прикладу, він вже частково обвалювався   Частина Кримського мосту обвалилась: фото та відео . На морській ділянці споруди один із залізничних прольотів нахилився та впав у воду. А результати космічної зйомки, свідчать, що міст поступово зміщується, просідає низка його об'єктів.

Головною причиною швидкого руйнування мосту – порушення усіх норм його будівництва, адже робили все нашвидкуруч і з порушеннями.

Руйнування мосту може стати екологічною проблемою, адже він вже слугує неприродною дамбою і шкодить екосистемі. А якщо міст впаде на рівні 35-метрової глибини, то взагалі може перекрити протоку.