Судячи з порожньої Верховної Ради в останній пленарний тиждень перед президентськими виборами, більшість парламентаріїв присвячують свій робочий час не своїм прямим обов'язкам, а вирішують питання свого майбутнього. Адже після 31 березня – багато що може змінитися в політичних розкладах.

Ті ж одиниці нардепів, які приходять до Ради, в більшості своїй сидять з нудьгуючим обличчям або ведуть світські розмови з колегами.

Днями увагу журналістів привернула кума президента Порошенка і член його ж фракції Оксана Білозір. Вона прийшла на роботу в піджаку, під яким було видно майку відомого американського бренду DKNY.

Білозір, якій уже перевалило за 60 вирішила, що старіти зарано і за допомогою одягу намагається зберегти молодість. Правда вдається не дуже. Дивна, хоч і модна футболка, під піджаком не дуже гарно гармоніюють.

DKNY – молодіжна лінія одягу, взуття, аксесуарів і парфумерії компанії Donna Karan International, створена дизайнером Донною Каран. Колекції традиційно виконуються в особливому урбаністичному стилі, заснованому на напрямку casual.

Такий футболки, як на 61-річній Оксані Білозір, ми не змогли знайти в каталогах бренду, але не віриться, що вона придбала підробку. Швидше за все, це якась окрема лінія.

Вартість футболок DKNY варіюється від 85 до 105 доларів, це в районі трьох тисяч гривень.