Дівчина була на шостому місяці вагітності.

На Одещині знайшли повішеною 15-річну дівчину, яка була на шостому місяці вагітності. Виявив її удома батько майбутньої дитини. Рятувати немовля вже було пізно. Чи сама неповнолітня зважилася на цей фатальний крок, тепер з'ясовують у поліції.

У Петрівській школі жалоба. Габріела Шагіна закінчила тут дев'ять класів. Тут знали – випускниця переїхала у сусіднє село і готується стати мамою. Неконфліктну і товариську дівчинку, каже директор, у школі всі жаліли. Росла сиротою в неблагонадійній опікунській родині. Не раз втікала з дому, потрапляла у притулок. А тепер – начебто вкоротила собі віку.

"Не було належного сімейного виховання. Те середовище, в якому вона виховувалася, мабуть, і спровокувало це все", – говорить директор Петрівської школи Інна Чумаченко.

Рідна мати – відмовилась, бабцю-опікуна не раз бачили нетверезою. А потім у 15-річної дівчинки з'явився коханий. Йому 29. Люди кажуть, раніше він бив і бабу-опікунку, і Габріелу, яка носила його дитину. А потім забрав її жити до себе – в інше село.

"Лаялися, чую за розмовами, раніше лаялися і він її бив. А потім ніби помирилися і нічого такого, складно було", – каже сусідка Віра Юраш.

Микола обурюється. Каже, у них було кохання, донечці навіть ім'я підібрали – Ніколета. Твердить – того дня залишив наречену лише на півгодини, а коли повернувся – знайшов у зашморгу на дверях.

"Cусіди навіть бачили, що я поїхав, а вона ходила, все було нормально, ми не лаялися. Вона не пила, не курила, вона з сусідкою ще говорила", – каже цивільний чоловік Микола Тимофєєв.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Вітчим Габріели майбутнього зятя теж захищає.

"Подали заяву в РАЦС – я так зрозумів, що хотіли розписатися. Купили для дитинки, вже почали готовитися до пологів", – говорить вітчим Габріели Олександр Сану.

Що сталося того дня, тепер намагаються з'ясувати у поліції. Справу відкрили за двома статтями – вбивство і доведення до самогубства. Запитань досі більше, ніж відповідей. Чому дитину не захистили соціальні служби, чи мало місце домашнє насильство, чому молодику безкарно минулися стосунки з неповнолітньою.

"У нас є низка запитань не тільки до нього, а й до інших служб, які ми будемо ставити і встановлювати всю ситуацію", – зазначає слідчий поліції Дмитро Іванов.

Зараз правоохоронці чекають на результати експертиз, чи били юну вагітну перед смертю і чи сама вона полізла у зашморг. Але всі у селі визнають – усе своє коротке життя вона була дуже самотньою.

"Їй ні з ким було поділитися цим усім. Може вона щось і хотіла сказати, може щось висловити. І не вірю я до останнього, що вона навмисне це все зробила – вже була куплена і коляска, і ліжечко, вона чекала цієї дитини", – зазначає невістка Тетяна Тимофєєва.

Габріелу і її ненароджену донечку поховають завтра.