Як ми й обіцяли, розпочинаємо рубрику «Люстраційний список» першим кандидатом. Журналісти Корупція інфо провели розслідування у якому з’ясували, хто ж сидить на золотовалютних мішках із нечесно заробленими грошима. Першим чиновником, який не пройшов тест на антикорупційність, виявився Галаз Руслан (до речі, він не тільки не пройшов тест на антикорупційність, а й не хоче проходити тест на брехню).

Галаз Руслан Ігорович – начальник управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС. Галаз одна із тіньових постатей Львівського МВС. Перш ніж розглянути діяльність і схеми роботи правоохоронця, хочемо провести короткий аналіз зв’язків та підв’язок нашого героя.

У нашій статті ми розповіли хто ця людина. Привідкрили таємницю корупційних схем чиновника, показали з ким «тримає тісний контакт» для своїх «чорних» схем (нагадуємо, що серед тих близьких є Олександр Янукович).

Читати більше: Золотовалютні чиновники: що приховує Галаз Руслан

Зрозуміло, що людина, яка має такі підв’язки та «чорні схеми» має непоганий матеріальний стан. Наш журналіст дослідив фінансові можливості та надбання, які має Галаз Руслан.

Читати більше: Золотовалютні чиновники: як живе Галаз Руслан

Такі золотовалютні чиновники, які живуть на мішках з грішми та роблять справу тільки так як вигідно їм, заслуговують на люстрацію. Адже розбудова держави відбувається вже зараз, треба вміти брати на себе відповідальність за свої вчинки, інакше навчать.