Нацкорпус продовжує переслідувати президента Петра Порошенка через корупційний скандал в оборонці.

 Сьогодні, 13 березня, в Чернігові, куди президент приїхав для участі в Раді регіонального розвитку, радикали його зустріли біля виходу з філармонії під крики "Ганьба!" і "Де відрубані руки?".

У філармонії збирали бюджетників, перед якими президент виступає на засіданні ради регіонального розвитку. Зараз гарант виступить у Катерининській церкві, де для нього вже звели сцену. До церкви пускають тільки через рамки металодетектора. У центрі Чернігова чергує поліція.

Поїздка не анонсувалася на сайті президента. Але радикали все одно про неї дізналися. Поїздка в Чернігів – вже третя, де Порошенка переслідують активісти Нацкорпусу. Перший мітинг Порошенка націоналісти зірвали в Черкасах. Потім вони нагрянули на його захід у Житомир, де президент завбачливо виступав за залізним парканом.

Зривати зустрічі Порошенка з електоратом Нацкорпус пообіцяв ще в суботу. Головна вимога парії Білецького – відправити за ґрати друга президента Олега Гладковського і його сина, які замішані в розкраданнях на оборонці.