Нардеп від фракції “Слуга народу” Олена Шуляк запевняє, що реформа ДАБІ, яку провела команда Володимира Зеленського, – це ганьба для влади.

За її словами, після відставки прем’єра Гончарука ситуація стала катастрофічною.

У своєму недавньому інтерв’ю нардеп від фракції “Слуга народу” Олена Шуляк запевняє, що реформа ДАБІ, яку провела команда Володимира Зеленського, – це ганьба для влади.

За її словами, після відставки прем’єра Гончарука ситуація стала катастрофічною. А корупційні потоки зросли до небувалих розмірів.

Шуляк пояснила, що влада ліквідувала ДАБІ та створила три нові структури, а разом з тим число хабарів також зросло в три рази. Тепер в Україні існує недореформований ДАБК і дві структури, які гребуть хабарі.

Нардеп зазначає, що влада вирішила, що замість ліквідації ДАБІ буде створено нові корупційні потоки, які призвели до того, що будівництво в містах неможливо контролювати. Шуляк запевняє, що в Києві вже з’явилося кілька незаконних будівництв, на які ніхто не вплине.

Нагадаємо, 13 березня Кабмін прийняв рішення ліквідувати ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція), а повноваження передати трьом новим органам. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що це робиться для усунення корупції.

ДАБІ – один з найбільш корумпованих державних органів в Україні, сходяться на думці топ-чиновники. Володимир Зеленський називав його “корупційним кліщем”, Шмигаль – “коренем корупції”.