На Львівщині водій маршрутки нахамив та довів до сліз матір Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника та відмовив їй у проїзді у транспорті, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В Києві закрили станцію метро “Театральна”, там ТАКЕ коїться

«Сьогодні наша мама Оксана у Старому Самборі зайшла у маршрутку «Нижанковичі-Львів», номер ВС 3600 АА. Вона пред’явила посвідчення «Мати загиблого Героя України». Водій у хамській формі відмовив їй у проїзді. Мама вже готова була оплатити проїзд, та раптом почула від водія «Хто такі взагалі ці Герої України?» і побачила лукаву посмішку на його обличчі. Тоді  просто вийшла з маршрутки і розплакалася, – наголосив Степан Сольчаник. – При чому ці слова чули всі пасажири маршрутки. Добре, що вони заступилися за неї та змусили водія схаменутися і «дозволити» мамі доїхати до Львова. Людина, напевно, не розуміла, що робить. Можливо, він і п’яний був, я не знаю. Він просто спаплюжив високе звання Героїв України та їх пам’ять. Тому ми будемо звертатися у всі можливі інстанції з цього приводу».

Також, як зазначив брат Героя Небесної Сотні, цей водій є працівником Самбірського АТП-14608. А директором підприємства – депутат Самбірської райради від БПП Іван Романяк.

«Держава навіть не приділяє достатньої уваги родинам Небесної Сотні і до цього часу не може прикріпити її до певної категорії пільговиків, аби у подальшому не виникало таких ситуацій. Вона просто провалила питання уваги до родин Героїв. При чому керівники АТП, одним із яких є вищезгаданий депутат від БПП, навіть не можуть пояснити простих правил поведінки з пасажирами своїм працівникам. Тут коло замкнулося. Я так це бачу», – резюмував Степан Сольчаник.