На Рівненщині священик ПЦУ «вирішував питання» з просуванням правоохоронців по службі. Свої послуги оцінював в «скромні» 100 тис. доларів.

За даними місцевої поліції, у духівника був компаньйон, з яким вони обіцяли одному з правоохоронців посаду керівника міжрайвідділу поліції області за 100 тис. доларів.

Затримали їх 6 листопада під час отримання авансу в розмірі 25 тисяч у.о. Тепер їм загрожує від 5 до 12 років в’язниці.

“Двох чоловіків затримано 6 листопада 2020 року під час отримання 25 тисяч доларів США авансу від співробітника Управління патрульної поліції Рівного, за призначення його на посаду керівника одного з міжрайвідділів поліції області. Загалом, цю посаду “ділки” оцінили у 100 тисяч доларів США. Досудове розслідування проводять слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому “, – повідомили в прокуратурі.

У Рівненській обласній прокуратурі відмовилися назвати імена фігурантів розслідування.

Ось тільки журналістам PavlovskyNEWS вдалося точно встановити, що одним з них є 41-річний священик ПЦУ протоієрей Тарас Волянюк.

Цю інформацію також підтвердили в Рівненській єпархії ПЦУ, уточнивши, що 2 тижні тому Волянюк написав заяву про переведення за штат.

Зараз він фактично залишається священиком ПЦУ, але богослужінь вже не проводить. Також стало відомо, що Тарас Волянюк довгий час був капеланом ПЦУ, але 2 місяці тому його було знято з цієї посади.