Колишня заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна, яка залишила посаду після гучного секс-скандалу, стала радником голови Державного космічного агентства України.

Те що сталося знову, перш за все відіб’ється на президентові Зеленському, як і будь-які інші кадрові рішення у країні.

Про це вона сама повідомила на особистій сторінці у Facebook, зазначивши, що буде займатися пошуком коштів для втілення інноваційних проєктів.

“Намагаюсь допомогти Космічному агентству залучити допомогу донорів та міжнародних фінансових організацій, щоб реалізувати серію інноваційних проєктів. Бачу бажання вивести наш комічний сектор із поступового процесу відмирання через, в першу чергу, корупцію та байдужість менеджерів”, – написала Клітіна.

Крім того, вона поскаржилась на спротив, який помітила одразу після отримання нової посади. За її словами, група “ненажерливих” депутатів хоче поставити когось “свого”, аби грабувати ДП “Южмаш” та КБ “Південне”.

“А ще на Арсенальній гарні ділянки є у центрі Києва. Ласий шматочок. Ганьба!” – обурилася радниця ДКАУ.

Ніхто ще не забув, що нардеп Антон Поляков опублікував фрагмент розмови народних депутатів зі “Слуги народу”, які розповіли, що Клітіна начебто отримала свою посаду через ліжко.

У відповідь Клітіна заявила, що інформація про нібито “кар’єру через ліжко” насправді є замовленням, і пов’язала це зі спротивом реформам.

“Звісно, з розмови двох чоловіків напідпитку усі ЗМІ чорнять саме мене. На те є причини й замовники. Коли я йшла на посаду заступника міністра, я розуміла, що буде непросто, що буде спротив реформам. Спочатку я хотіла промовчати та ігнорувати цю бридоту”, – сказала Клітіна. Після цього секс-скандалу Клітіну звільнили за поданням міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Крім того, начебто Клітіна переписувалась з пранкером Джокером, де писала про корупцію у транспортній галузі і про те, що атаку на неї пов’язує з нардепом минулого скликання від БПП Андрієм Вадатурським та головою “Укрзалізниці” Євгенієм Кравцовим.

Клітіна після поради Джокера написала пост у Facebook про те, як любить свою родину і виклала фото чоловіка з сином.

Також у переписці Клітіна розповідала, що їй важко працювати з Криклієм, що він її “посунув”, щоб вона не займалась “Укрзалізницею”, де “вони щось мутять з тендерами на локомотиви”, що Криклій “агресивно реагує”, коли вона на щось звертає його увагу і пропонує змінювати людей.

Також Клітіна писала, що вона зможе “потягнути міністерство”, готова про це говорити з президентом Володимиром Зеленським, але на пропозицію підготувати матеріали на Криклія, яким, за словами Джокера, “незадоволений перший”, відповідала “Ну, я не знаю, якось не гарно буде зливати свого шефа”.