"Про освіту" викликало обурення у користувачів соціальних мереж, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Людині явно недобре”: Експерт припустив, що Юлія Тимошенко – важко хвора

Так, 16 жовтня, під час ефіру на одному з українських телеканалів екс-регіоналка заявила, що прийняття закону, згідно з яким представники національних меншин повинні вивчати в школах українською мовою, – "це помилка України".

"Треба негайно зробити дві речі: внести поправки в цей закон, прийняти їх, і звільнити від роботи людей, які ініціювали таку редакцію цього закону", – сказала вона.

Висловлення Герман, яка вважає, що не варто злити угорців і тому треба змінити закон, не залишилося непоміченим українцями.

Політтехнолог Олексій Голобуцький припустив, що угорська праворадикальна партія "Йоббік" може запропонувати їй представляти політсилу в Україні.

"Оновленої Герман (яка заявляє, що не робила пластичних операцій, і ми всі в це віримо), теж не подобається закон про освіту. Каже, мовляв, не треба дратувати угорців. Думаю, Йоббік може її вже робити своїм представником в Україні. Старанна … "- написав він у Facebook.

"Просто продажна с * ка. Це діагноз. Чи не лікується", – обурилася Лариса Руденко.

"Ганя Йоббіковна в образі", – посміялася Алла Білецька. А Олег Береговий залишив лаконічний коментар: "Вона просто Конча * ва".

У свою чергу Анатолій Шкляренко запропонував "послати" екс-регіоналку "туди, де Макар телят не ганяв".

Не обійшли стороною користувачі мережі і зовнішність Герман, яка, як відомо, неодноразово вдавалася до пластичної хірургії.

"Вона вже з операціями на макаку стала схожа", "Вона після операції і стала схожа саме на Йоббіка", – сміються передплатники Голобуцького