Гаранти безпеки України відомі! У Зеленського назвали країни: до переговорів готові. Борімося — поборемо! | Корупція Інфо

Гаранти безпеки України відомі! У Зеленського назвали країни: до переговорів готові. Борімося — поборемо!

Відразу декілька країн надали усну згоду стати гарантами безпеки України для підписання мирної угоди з Росією. Також у переговорах може з’явитися і новий гарант безпеки для України.

Про це розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, який бере участь у переговорах з РФ. Він зауважив, що досі ніхто не підписував документи, що готовий надавати Україні гарантії безпеки.

“Публічно розповіли, що готові надати гарантії – Німеччина, Туреччина, Франція. Макрон (президент Франції, – ред.) нещодавно про це заявив. Це Італія, які сказали, що “ми теж готові”, – розповів Арахамія.

Депутат зазначив, що досі остаточну відповідь не надали Велика Британія і США. Арахамія також заявив про інтерес Китаю.

“Борис Джонсон з Великої Британії сказав, що вони готові розглядати. Поки що немає остаточної згоди від них. Зацікавилася КНР. Активно вже працює над документом. І звичайно США. Вони теж не надали відповідь, але чекаємо, що вони будуть погоджуватися”, – резюмував він.

Раніше Президент України Володимир Зеленський розповів, що Україна готова боротися і поки готова паралельно вести діалог з Росією.

Про це він заявив на брифінгу за результатами зустрічі з Федеральним канцлером Австрії Карлом Негаммером.

“Україна завжди говорила, що готова до перемовин і шукатиме будь-які шляхи, щоб закінчити війну. Паралельно, на жаль, ми бачимо підготовку до важливого, хтось каже вирішального, бою на сході нашої держави. Мені складно сказати і я не хочу брати на себе відповідальність щодо прогнозів. Я можу брати на себе відповідальність щодо захисту нашої держави і боротьби, яку ми постійно демонструємо”, – зазначив президент.

За його словами, паралельно на сході та півдні України триває накопичування окупаційних військ.

Ворог стягує велику кількість військ, техніки та озброєних людей, які “збираються окупувати ще одну частину наших територій”.

“Це буде складна баталія, ми віримо в нашу боротьбу, віримо в нашу перемогу. Тому ми готові і боротися, і паралельно шукати ті чи інші шляхи в дипломатії, які можуть зупинити цю війну. Поки що… Поки що ми говоримо й про паралельний діалог”, – додав він.
Статті по темі