Сьогодні, 26 вересня президенту України Петру Порошенко виповнилося 52 роки.
Ми вирішила згадати про найулюбленіших жінок глави держави, які супроводжують його протягом усього життя, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Петро Порошенко з’явився на світ 26 вересня 1965 року в містечку Болград Одеської області, в сім’ї фахівця з сільськогосподарської техніки Олексія Івановича і бухгалтера Євгенії Сергіївни Порошенко. На жаль, спільних фотографій Порошенка з матір’ю знайти практично неможливо, проте він часто тепло про неї відгукується в своїх інтерв’ю.

Свою єдину дружину, Петро Порошенко зустрів на зимових студентських танцях, у той час, його майбутня дружина навчалася на лікаря-кардіолога. Одружився з нею у 1984 році.

«Це була любов з першого погляду. Але зустрічатися ми почали тільки влітку. Всі друзі роз’їхалися, і ми пішли разом на пікнік, а потім він запропонував провести мене до дому», – згадує дружина президента.

У Петра з Мариною народилося четверо дітей, двоє синів і дві дочки близнючки, Женя і Саша, які у цьому році закінчили приватний британський колледж.

Також стало відомо і перше кохання президента України. У молодших класах він сидів на першій парті перед вчителькою. А поруч з ним – відмінниця Таня Слєпцова, яка йому подобалася. Як з’ясувалося, вони любили ходити на мультики в найближчий кінотеатр, а маленький Петя носив її портфель.