Бійці вже збились із ліку скільки техніки ворога спалили.

Дороги всіяні спаленою технікою окупантів. На Донбасі в одному з районів наші воїнизупинили рашистів, що наступали, усі узбіччя були в трупах ворога. Попри десятки одиниць знищеної техніки і великі втрати в живій силі – окупанти намагаються йти пробоєм, пише ТСН.

Трупи окупантів після бою стягували з усієї дороги і узбіч до ями.

«Вони свої тіла не просять, немає запитів, немає запитів передати наших тіл, хлопців, які залишилися там», – каже військовий.

Окупанти попри великі втрати постійно кидають «гарматне м`ясо»  на штурм український позицій.

«Без документів, такий наказ, з пагонами сержанти, офіцери є, а без документів і телефони дуже прості», – підсумовують бійці.

Окрім цього, Генштаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію станом на 18.00 02.04.2022 щодо російського вторгнення.

Триває тридцять восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

На Сіверському напрямку триває переміщення підрозділів окупаційних військ від державного кордону Україні вглиб території республіки білорусь. Значна частина військової техніки пошкоджена та буксирується.

Серед військовослужбовців збройних сил російської федерації поширюються панічні настрої через радіаційне опромінення особового складу підрозділів, що базувалися в Чорнобильській зоні. Населенню білоруського селища міського типу Брагін рекомендовано уникати контактів з російськими окупантами, що відійшли із забрудненої зони.

Триває так звана “евакуація” цивільного автотранспорту, викраденого росіянами в Гостомелі, Ірпіні, Бучі та Іванкові. Крім того, мародери російських окупаційних військ перед перекиданням на інші напрямки намагаються відправити родичам награбоване майно з території Білорусі службою експрес доставки СДЕК.

На Слобожанщині окупантами заблоковано виїзд з міста Буринь, у населеному пункті фіксується велике скупчення військової техніки. Триває блокада Путивля, місто оточене блокпостами ворога. В селищі Юр’єве Сумської області окупанти проводять рейди з метою перепису населення та пошуку зброї.

На Донецькому напрямку тривають спроби противника оволодіти Маріуполем, блокувати Рубіжне, Северодонецьк, Попасну, Троїцьке, Авдіївку, Мар’їнку та Красногорівку. Окупанти не мають успіху, несуть втрати.

На Південнобузькому напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала. Серед місцевого населення невизнаного придністров’я поширюються чутки про силове примушення особового складу збройних сил так званої “ПМР” до участі у війні проти України.

На Приморському напрямку окупаційними військами продовжуються фільтраційні заходи в тимчасово захоплених населених пунктах.

Сили оборони продовжують нищити війська противника і звільняти українські території.

Через значні втрати особовий склад ворога деморалізований, що, в свою чергу, впливає на якість виконання ними поставлених завдань.

Разом переможемо! Слава Україні!