Російські окупанти знищують залишки своєї техніки на острові Зміїний.

Про це заявила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Ворог продовжує вишукувати можливості довести, що у нього є ще якісь сили… Що він може ще зробити, як час від часу вилітати і бомбити острів Зміїний, оскільки намагається переконати хоча б своїх, що вони ним володіють і його якось контролюють. Це була спроба розвідки, чи не розгорнутий там гарнізон, який можна знищити. Але поки що вони б’ють лише по тій техніці, яку залишили самі. Напевно, є ще які сліди замітати”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що осійські окупанти активізували бойову авіацію на півдні України. Зокрема, ворог атакував наземні ЗСУ під Херсоном та острів Зміїний.

Про це повідомляє на Facebook Оперативне командування “Південь”.

Зазначається, що ворог не досяг цілей.

“Парою тактичних бомбардувальників Су-24 противник зробив спробу добити залишки техніки, які кинуті ним на острові Зміїний. З нашого боку втрат не було, а ворожий літак повертався для проведення розвідки результатів свого удару”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, що Військовий експерт Михайло Притула пояснив, в яких цілях Росія хотіла використати острів Зміїний.

За його словами, Україна фактично врятувала Молдову.

Про це він розповів на Youtube-каналі “Апостроф TV”.

“Для чого їм потрібен був острів Зміїний – це плацдарм для наступу на Білгород-Дністровський, Татарбунарський та інші райони (України – ред.), ті, які перебувають за затокою, за мостом у затоці. Там Придністровська Молдавська Республіка, яка по суті є форпостом Російської Федерації, і там перебуває дуже велика кількість зброї. Вся зброя, яка була у груп радянських військ у Європі, коли Радянський Союз окупував країни Східної Європи, то у Чехословаччині, Німеччині, Угорщині, Польщі, там була велика кількість зброї радянських військ. І оця вся зброя завезена зараз у Придністров’я, і перебуває там на складах”, – зазначив експерт.