ОПЗЖ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ КИВИ ЗЛИВАЄ ТАРИФНІ ПРОТЕСТИ НА ПОЛТАВЩИНІ. Такими словами розпочав свой допис у телеграм екс-нардеп Ігор Мосійчук.

Далі подаємо його позицію без змін.

“Сьогодні в місті Пирятині на Полтавщині відбулося невеличке віче проти здирницьких тарифів.
На віче з охороною та почтом прибув депутат Полтавської обласної ради від ОПЗЖ, ручний цуцик одіозного Киви Євген Корф який взявся рулити мітингом.

Його виступ стосувався будь чого але точно не реального шляху зниження тарифів на газ та його транспортування.
А коли з числа учасників мітингу вийшов чолов’яга і почав пропонувати реальні кроки по боротьбі з свавіллям ПАТ «Лубнигаз», блокування будівлі недобросовісного постачальника газа в Пирятині і припинення сплати йому за послуги, то Корф з іншими представниками ОПЗЖ почав затикати йому рота.

По суті і по факту приїхавши в Пирятин Корф і його соратники по ОПЗЖ, захищали ПАТ «Лубнигаз» та штовхаючи свої політичні гасла зливали тарифний протест.
ВОНИ ЗА ДЛЯ ВЛАСНОГО ПОЛІТИЧНОГО ЗИСКУ ЗБУРЮЮТЬ ЛЮДЕЙ, АЛЕ ФАКТИЧНО ЗАХИЩАЮТЬ ПАТ «ЛУБНИГАЗ»!
Воно й не дивно адже Гонконгська компанія яка є засновником ПАТ «Лубнигаз» належить голові правління цього підприємства Костянтину Бородіну який до отримання під контроль цього підприємства працював прес-секретарем одного з лідерів ОПЗЖ Юрія Бойка.

В сусідніх з Пирятином моїх рідних Лубнах все це знали а тому при спробі примазатися до тарифних протестів Киву та Корфа прогнали з міста ледь не срачами. То вони подалися відмазувати газову мафію та дурити людей відробляючи 30 срібників від ПАТ «Лубнигаз» до Пирятина.

ПЕРЕМОЖЕМО ГАЗОВИХ БАРИГ РАЗОМ!” – підсумовує політик.

Підтримати тарифний протест вийшли і у Чернівецькій області. Так, приблизно 100 жителів села Мамаївці Кіцманського району влаштували акцію протесту з перекриттям автомобільної траси національного значення.

Учасники безперервно рухаються пішохідним переходом поблизу ресторану «Ганок». Вони не пропускають транспортні засоби, за винятком «швидкої» допомоги та автівок із хворими людьми.

Учасники протесту тримають в руках плакатами із написами «Досить терпіти тарифне свавілля», «Локдаун тарифам», «Вставай Україно! Один не відстоїть права десятьох!».

«Нас непокоїть, що влада досі нас не почула. Ми вийшли на вулиці, щоб скасували тариф на доставку газу, а також знизили тариф на споживання газу», – розповів місцевий мешканець Іван.

«Ми хочемо достукатись до місцевої влади, щоб газову трубу, яка перебуває у власності олігархів, передали у власність громади», – повідомив учасник протесту Назар.

На місці події працюють співробітники поліції, які стежать за громадським правопорядком.