FotorCreated

Голова Закарпатської ОДА стверджує, що обидва підозрюваних, яких розшукують в зв'язку зі зникненням Тараса Познякова, – представники Правого сектора

"Особи, розшукувані у зв'язку зі зникненням Тараса Познякова з BlaBlaCar, є представниками" Правого сектора ", – заявляє Геннадій Москаль.

Голова ОДА підтвердив, що вони входили в «спецпідрозділ» «Сонечко», яке брало участь у стрільбі в Мукачево 11 липня минулого року. Один з них – громадянин Росії Луан Кингисепп (позивний) "Лука" а другий – Дмитро Голуб (позивний "Тоф"), житель Чернівецької області.

"Це злочин є фактично ехом Мукачівських подій, а також прямим результатом бездіяльності правоохоронних органів, які не захотіли затримати і притягнути до кримінальної відповідальності фейкового комбата Романа Стійку (позивний "Чесний"), хоча всім відомо його місцезнаходження. І не розшукують інших представників «Правого сектора» , причетних до стрілянини в Мукачево. Безкарність злочинців і бездіяльність правоохоронних органів породжує нові злочини. – це давно всім відома аксіома ", – заявив Москаль.