ww111630

Існує найгірший і найкращий сценарій розвитку подій у Мукачевому.

Про них розповів екс-заступник голови СБУ, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський, передає Корупція.Інфо із посиланням на Хартія 97


"Найгірший сценарій – це невиправдане кровопролиття, збройне протистояння між "Правим сектором" і урядовими структурами", – сказав він. Генерал додав: при такому сценарії "вся нечисть, яка розкрутила це протистояння – контрабандисти та злочинці – залишаються в стороні, а ті, хто повинні бути зацікавленими в тому, щоб держава була сильною, зіткнулися в протистоянні в інтересах злочинців".

На його думку, найкращий сценарій полягає в наступному: сторони розводяться в терміновому порядку, надаються гарантії припинення вогню, починаються переговори між керівництвом країни та керівниками

"Правого сектора", далі – "притягнення до відповідальності злочинців, винних в тому, що трапилося – і безпосередньо цивільних контрабандистів, і контрабандистів в погонах", – заявив Скіпальський.

Генерал зазначив, що сьогодні важко сказати, який із сценаріїв буде реалізований. На його думку, сьогодні позиція керівництва країни – "одностороння". Зокрема, не озвучуються глибинні причини того, що сталося, а саме: відсутність боротьби з контрабандою та наявність злочинців у владних структурах.

"У будь-якому випадку винна влада, яка допустила існування контрабандистів і створила прецедент таких дій з боку "Правого сектора". Вона повинна правдою боротися з реальними злочинцями на кордоні і в цілому по Україні", – переконаний генерал.