Минуло року, були оприлюднені списки тих, хто пройшов на бюджет. Дітей відомих політиків там не знайшли, проте цього року Гройсман запевняв, що українська освіта одна із найсильнішх та найкращих, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Сукеночка”: Ольга Фреймут шокувала українців вбранням за 50 тисяч, ви тільки подивіться на це диво

“Щоб зробити повноцінну реформу освіти нам потрібно 87 млрд грн. Ми будемо все робити для того, щоб знайти ці кошти як усередині країни, так і з зовнішніх джерел, – сказав Гройсман – Я хочу, щоб українська дитина мала доступ до якісного дитячого садочка, якісної повнокомплектної, з повними технологічними рішеннями школи, щоб вчитель мав нормальну заробітну плату і вища освіта була якісною з точки зору підготовки кадрів”.

Володимир Гройсман нагадав, що піднімав питання розвитку освіти в Україні під час міжнародної Конференції з питань реформ у Лондоні і розповів про вже зроблені в цьому напрямку кроки, зокрема щодо підвищення зарплат вчителям. «Наше завдання робити реформу освіти. Ми без неї не зможемо рухатися вперед. Освіта – інвестиції в наших дітей і молодь. Це найкраще, що ми маємо зробити", – сказав Прем’єр-міністр.

"Країна" шукала в цьому переліку дітей відомих політиків, але виявилося, що українська освіту вибирають одиниці. Нагадаємо, що в цьому році повинні були закінчити школу Євгенія і Олександра Порошенко, дочки-двійнята президента України, Христина Фіглус, дочка екс-міністра фінансів Наталії Енн Яресько, Христина Гройсман, дочка прем'єр-міністра і Христина Яценюк, старша дочка екс-прем'єра.

Діти президента і прем'єра не значаться в базі ЗНО

На офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де можна подивитися хто в який вуз України вступає і потрапляє  на бюджет, ми не знайшли дочок Петра Порошенка, які в цьому році закінчили Кловський ліцей іноземних мов №77. Відзначимо, що вони разом з молодшим братом Михайлом одночасно в київській школі здобували освіту в британському "Конкорд коледжі" (Concord College) і швидше за все проведуть ще один навчальний рік в містечку Шрусбері.

Також в системі ЗНО не зареєстрована Христина Гройсман, дочка прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Навесні вона повинна була закінчити Новопечерський школу столиці, куди прийшла вчитися з 10-го класу. Але, "Країна" вже писала про те, що Христина в 11 клас в Києві не ходила, а стала студенткою CATS College в Лондоні (Великобританія). Напевно, саме там дівчина продовжує здобувати освіту.

Христина Яценюк, дочка екс-прем'єра, теж немає в базі абітурієнтів. Значить в цьому році вона не пішла ні в один з українських вузів. Нагадаємо, що раніше обидві дитини Арсенія Яценюка (Христина і Софія) були ученицями спеціалізованої школи №89 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Печерську. Однак, в минулому році батьки перевели за порадою знайомих Христину в іншу школу. Який саме цей навчальний заклад Арсеній і Терезія не афішують.

Син віце-прем'єр-міністра Розенко пройшов на бюджет, а дочка – ні.

Анастасія Розенко, випускниця гуманітарного ліцею при КНУ ім. Т. Шевченка, судячи зі списків, подавала заяви на факультет міжнародної економіки відразу в кілька вузів: КІМО, КНУ ім.Гетьмана, НАУ, Львівський національний університет ім. Франко, а в Києво-Могилянській академії вона обрала факультет інформатики. Але, ні в одне з цих вищих навчальних закладів на бюджет Настя не пройшла.

Ярослав Розенко, брат-близнюк Насті, пройшов на бюджет в КНУ ім. Т. Шевченка на факультет психології. Він буде освоювати професію соціального працівника.

Випускниця столичної Pechersk School International Христина Фіглус (дочка екс-міністра фінансів Наталії Яресько) вже визначилася з вищою освітою. Дівчина навчатиметься в Єльському університеті (Нью-Хейвен, США).