Геннадій Москаль приголомшив розповіддю про кума Путіна Медведчука – такого ніхто не очікував

Під час перебування на посаді голови Луганщини Геннадій Москаль під час обміну полоненими бачив лише Віктора Медведчука, який сам особисто привозив полонених і відводив їх з української території на територію "ЛНР"..

За словами голови Закарпатської обласної адміністрації Геннадія Москаля, під час його перебування головою Луганської військово-цивільної адміністрації полонених на обмін з "ЛНР" привозив тільки Віктор Медведчук, інших офіційних осіб він не бачив. Про це Москаль заявив в ефірі 24 каналу

"Я не можу розповісти про обмін полоненими по всій території Донбасу, коли я працював головою Луганської ОВЦА. Але я скажу те, що багатьом в Україні може не сподобатися, але крім Медведчука, який привозив полонених, я більше нікого не бачив. Хіба хтось ще міг сходити в "ЛНР"?" – розповів Москаль.

За словами чиновника, Медведчук сам особисто привозив полонених і відводив їх з української території на територію "ЛНР".

"Це те, що я бачив. Все це проводилося в найсуворішій таємниці. Але ми знали тому, що наші швидкі допомоги обслуговували прифронтову територію – збирали поранених солдатів і офіцерів, а також мирних громадян. У суботу-неділю ми завжди були на лінії фронту. І в одну з таких поїздок я побачив, що територія оточена нашими військовими – йде обмін полоненими. Мені сказали, що буде обмін, оскільки швидкі просили", – уточнив Геннадій Москаль.
Коли проводили обмін на кордоні Попаснянського і Слов'яно-Сербського районів, біля села Жолобок, з офіційних осіб обмін проводив тільки Медведчук, згадує Москаль.

"Дивлюся – приїжджає машина, там є таке село Жолобок і майданчик – межа Попаснянського району і Слов'яно-Сербського, в районі містечка Фрунзе. Виходять наші полонені, їх близько 20 було. І веде їх один пан Медведчук – з тієї території на нашу. Тоді забирає тих, хто були у нас, і веде на ту територію. Я потім все питав: хто привіз? Іншого прізвища я не чув. Я не питав, чому Медведчук. Знаєте, у спецслужб є таке правило – ніколи не питай те, що тебе не стосується", – підкреслив він.

За словами голови Закарпатської ОДА, він багатьом розповідав про цей обмін.

"Але мені відповідали: сьогодні в Україні це не сприймається. Але що я повинен сказати – що Карлсон привіз полонених? На наших телеекранах сидять люди, які говорять, що вони поміняли стільки-то і стільки-то. А я хочу їх запитати: а ви були в "ЛНР"?"- дивується Москаль.

Як відомо, спецпредставник України з гуманітарних питань в Тристоронній контактній групі Віктор Медведчук займається обміном утримуваними особами з грудня 2014 року. Завдяки його участі в переговорах були звільнені вже 404 людини, серед яких військові і цивільні особи, в тому числі Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв і Надія Савченко.