Shokin

Шокін пообіцяв розслідувати корупцію в уряді

За словами генпрокурора Шокіна, Яценюк буде давати свідчення "з цих питань".

Читайте також: Заступника міністра охорони здоров’я Павленко підозрюють у корупції,- ГПУ

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактами зловживань чиновниками Кабінету міністрів України. Про це в ефірі телеканалу Інтер сказав генпрокурор Віктор Шокін.

"Ми внесли в ЕРДР кримінальне провадження за фактами зловживань чиновниками Кабінету міністрів України, що призвело до тяжких наслідків – мається на увазі, що було дуже багато вкрадено цих коштів", – зазначив Шокін.За його словами, він обговорив це питання з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

Читайте також: ГПУ оголосила про підозру екс-главі СБУ та його заступнику

"Він погодився давати будь-які свідчення з цих питань, наводити свої докази. Сподіваюся, що будемо плідно з ним співпрацювати – з'ясовувати всі нюанси цих питань. На жаль, людина є людина, і можливо і є такі факти скоєння таких злочинів чиновниками Кабінету міністрів України" , – повідомив Шокін.

Нагадаємо, 22 березня усунений голова Державної фінансової інспекції Микола Гордієнко заявив, що сума порушень за час діяльності уряду Арсенія Яценюка вдвічі перевищує суму зловживань, виявлених за час діяльності уряду Миколи Азарова.

За його словами, Держфінінспекція виявила збитки на суму понад семи мільярдів гривень.

Яценюк назвав звинувачення Кабміну в корупції спробою повторити політичну кризу 2005 року і попросив ГПУ провести розслідування щодо звинувачень уряду в корупції.