Геращенко

Команда проекту «Миротворець» пропонує громадськості ознайомитися з черговим пакетом секретних документів Генштабу РФ, де ретельно розписаний план захоплення Лівобережної України. «Миротворці» публікують «Пояснювальну записку до плану вогневого ураження противника», яка була підготовлена начальником штабу Західного військового округу генерал-лейтенантом Ст. Астаповим і начальником оперативного управління генерал-майором В. Коваленко для доповіді російському керівництву.

Про це повідомляє у соцмережі народний депутат, радник міністра МВС Антон Геращенко, новину передає Корупція.Інфо«У ній ретельно і з особливим цинізмом перераховується, які військові частини та об'єкти інфраструктури України повинні бути знищені ударами з повітря або ракетно-артилерійськими ударами. У кожному разі зазначені точні географічні координати баз української армії, національної гвардії, укріпрайони, блокпости та інші важливі елементи оборонної інфраструктури України. Детально розписана методика і тактика дій розвідувально-диверсійних груп противника, спрямована на максимальне прискорення просувань російських військ з території Лівобережної України», – пише Геращенко.

Радник міністра зазначає, що українські військові візьмуть на озброєння інформацію щодо спланованої російської загрози і вживуть необхідних заходів, щоб посилити обороноздатність країни.

«Упевнений, що ретельне вивчення цього та інших секретних документів Генштабу РФ значно підвищить обороноздатність України з одного боку, а з іншого боку – в черговий раз покаже нашим зарубіжним партнерам наскільки велика й реальна загроза повномасштабної військової агресії з боку путінської Росії», – резюмує Геращенко