Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вимагає від комітету з питань регламенту дати оцінку діям народних обранців, які запустили безпілотник у сесійній залі під час розгляду важливого законопроекту про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, передає Корупція.Інфо.

Про це вона заявила під час ранкового засідання Верховної Ради у четвер.

"Я, як перший заступник голови Верховної Ради, хочу офіційно звернутися до регламентного комітету з вимогою розглянути на комітеті порушення статті 51 Регламенту Верховної Ради, який забороняє народним депутатам вносити до зали і використовувати під час проведення пленарного засідання плакати, гучномовці, інші предмети, метою яких не є забезпечення законодавчої діяльності", – зазначила вона.

Геращенко також запропонувала заборонити цим нардепам відвідувати найближчі засідання парламенту.

"Я вимагаю від українського парламенту розглянути це порушення і порушників на три дні позбавити права відвідувати засідання Верховної Ради і голосувати. Ми не повинні дозволяти пройдисвітам, які випадково опинилися в сесійній залі, перетворювати вищий законодавчий орган парламенту в цирк", – заявила заступниця Парубія.

Нагадаємо, під час засідання парламенту нардепи з "Батьківщини" запустили у залі безпілотник.